Bērnu ratiņu veikals RĪGA, Lubānas 78, 2.Stāvs Т:+371 29566905 

Tutis Uno3 3-1 (143 mint) bērnu rati

PDFDrukātE-pasts
Tutis UNO trīs vienā
Tutis Uno 143 menta bernu rati 3-1Tutis Uno 143 bernu rati 3-1
Pamatcena589,00 €
Cena ar atlaidi
Total: 589,00 €
Atlaide
Apraksts

Tutis Uno 3in1 (143 mint) rati.
 
Tutis Uno ir Tutis jaunākie daudzfunkcionālie rati. Ratiņu pirmizrāde notika Starptautiskajā Kind und Jugend 2019 Ķelnē. Tutis Uno ir ratiņi, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes, tie ir ērti un lieliski darbojas gan ikdienas pastaigu laikā, gan gariem ceļojumiem laukos. Tutis Uno ir pieejams vairākās krāsās. Katrā no tām ir moderns un mūsdienīgs dizains un spīdīga eko-āda, kas piešķir ratiņiem eleganci un unikālu izskatu.
 
Tutis Uno ratiņi - īpaši viegla gondola
 
Ratiņi Tutis Uno - gondola ir viena no vieglākajām tirgū. Sver tikai 3,2 kg! Ļoti ērta gondola ir ļoti ērta. Gondola tika izgatavota no augstākās kvalitātes materiāliem, padarot to ne tikai izskatīgu, bet arī praktisku un viegli tīrāmu. Bērnu ratiņi Tutis Uno dziļajā versijā ir ietilpīgi , lai bērniņš vienmēr varētu sevi novietot ērtā stāvoklī. Gondola ir aprīkota ar mīkstu matraci, kas piemērots mazuļa delikātajam mugurkaulam. Audumi, no kuriem veidojas gondola, ir elpojoši, tāpēc ratiņu iekšpusē vienmēr ir karstā laikā optimāla temperatūra bērnam.
 
Bērnu ratiņi Tutis Uno - funkcionāli ratiņi

 Bērnu ratiņiem Tutis Uno ir plašs, ērts sēdeklis, kas paredzēts, lai nodrošinātu jūsu bērnam maksimālu komfortu. Bērnam ir pietiekami daudz vietas, lai gulētu pastaigas laikā viņam ērtā vietā. Ratiņu sēdeklis viegli un ātri salocās, tāpēc Tutis Uno ratiņu pārvietošana vai pārvadāšana nav problēma.
 
 
Tutis Uno ir rati, kas aprīkoti ar funkcionālu XXL gondolas jumtu. Tas bija izgatavots no īpaša poliestera. Materiāls aizsargā bērnu no kaitīgiem ultravioletajiem stariem, vēja, sniega un lietus. XXL saliekamais jumts rada mierīgu oāzi jūsu bērnam ikdienas pastaigu laikā. Uz gondas jumta ir arī slānis ar caurspīdīgu logu, kas atbalsta ventilāciju ratiņu iekšpusē un ļauj vecākiem skatīties uz bērnu, ejot.
 
Tutis Uno ratiņi - regulējams rokturis.
 
Regulējams rokturis.
 
Rokturis ratiņos Tutis Uno ir pārklāts ar eko ādu. Šī apdare piešķir ratiņiem eleganci un vienlaikus nodrošina aizsardzību pret bojājumiem ikdienas lietošanas laikā - eko-āda ir daudz izturīgāka pret bojājumiem nekā citi līdzīgi materiāli, ko izmanto roktura apdarei. Bērnu ratiņi Tutis Uno ir aprīkoti ar regulējamu rokturi, kuru var pielāgot vecāka vai aizbildņa augstumam, kurš kontrolē ratiņus. Pateicoties tam, pastaigas kļūst vēl ērtākas!
 
Ratiņi Tutis UNO 3in1 (142 risso)
 
Viegli un ātri saliekams
 
Tutis Uno 3in1 ratiņu rāmis viegli un ātri saliekams kompaktajos izmēros. Rāmis ir viegls, pēc salocīšanas tas viegli iederas bagāžniekā, un tas arī neaizņem daudz vietas, ja to glabā mājās.
 
 5 punktu drošības jostas
 
Tutis Uno 2in1 sporta daļa ir aprīkota ar 5 punktu drošības jostām, pateicoties kurām pat ļoti enerģisks bērns nevar nejauši izkrist.
 
 
Ratiņi Tutis Uno - aksesuāri
 
Piederumi:
Tutis Uno 3-1 komplektā ietilpst ne tikai pamat aprīkojums, bet arī papildu piederumi, kas atvieglos ratiņu lietošanu un padarīs ikdienas pastaigas patīkamākas. Komplektā Tutis Uno 2in1 ietilpst gondola ar pārsegu, Tutis Uno pastaigu sēdeklis ar kāju pārsegu un noņemamu drošības joslu, ratiņu rāmis ar ietilpīgu iepirkumu grozu, kā arī lietus pārvalks, krūzes turētājs, moskītu tīkls, ērts matracis un soma mammai. iekļauts moskītu tīkls0 - 13 kg automašīnas sēdekli un adapteri 
 

Kontakti:

Bērnu rati

Bērnu ratiņu veikals Tel. +371 29566905


DARBA LAIKS: Pd.-Pt. 12.00 - 17.00; Sest. 12.00 - 16.00
Svētdienās.-12.00-15.00RĪGA, Lubānas 78, 2.Stāvs, T.C. EKSI  Pļavnieki LV-1073 ,T.C EKSI.