Pieslēgties  \/ 
x
x
x

Kā izvēlēties bērnu ratiņus

PDFDrukātE-pasts
Apraksts

Bērnu rati – kā izvēlēties labākos. Uzdevums var šķist grūts tiem, kuri pirmo reizi saskaras ar šādu pirkumu. Tāpēc, izvēloties, ir jāturas pie pamatkritērijiem, lai pirmais bērna transportlīdzeklis būtu ērts, drošs un vienkāršs ekspluatācijā. Kā izvēlēties zīdaiņa ratiņus?


Ir jāpievērš uzmanība šādiem parametriem:
kā;
svars;
gabarīti;
riteņi;
rokturi;
bērnu ratiņu modelis.
Kulba.
Daudzas mammas uztraucas, ka mazulis neietilps standarta ludziņā. Citi rūpējas par “izaugsmi”. Patiesībā par to nav jāuztraucas.
Bērnu ratiņi jaundzimušajiem
ir aprēķināti aptuveni līdz 7 mēnešiem. Tad mazulis klusītēm sāks sēsties un nolikt to pastaigai, ja viņš nevēlas gulēt, būs problemātiski. Bet sēdēt šādos apstākļos nav ļoti droši – mazajam labāk paļauties uz ratiņu atzveltni.
Vidēji tā garums un platums var svārstīties 5 cm robežās – pat lielam bērnam var izvēlēties ideālu variantu.
Ļoti svarīgi, lai lustrai būtu augstākas apmales. Ja vasarā bērnam ir minimālais apģērbs, tad ziemā viņu uzģērbs siltā kombinezonā, ietīs seglos vai segā.
Pārliecinieties, vai lustras dibens ir vienmērīgs un ciets – tas ir nepieciešams bērnu mugurkaulam.
Svars un gabarīti.
Bieži mammas tiek pārvaldītas ar bernu ratiņiem patstāvīgi, kamēr tēti darbā. Tas ir grūti, ja dzīvojat daudzdzīvokļu mājas augšstāvā. Jo nolaišanās un ratiņu pacelšanās nav no vienkāršām. Šajā gadījumā ir nepieciešams viegli bērnu rati jaundzimušajam. Tiem, kuriem nav lifta, tas ir īpaši svarīgi.
Noteikti izmērījiet durvju ailas dzīvoklī, parādes un liftā, ja tā ir.
Šos datus var noteikt ar ratiņu gabarītiem.
Iegūstiet datus no riteņa platuma.
Ļoti svarīgi, lai jaundzimušo ratiņu ratiņi nebūtu pārāk lieli. Pat tad, ja tā viegli iekļūst liftā, paliek vēl poliklīnikas, veikali un citas sabiedriskās vietas, uz kurām jūs dodaties kopā ar ratiņiem.
Lai neapkrautu telpu, aplūkojiet savu ratiņu modeli. Tas ne tikai ietaupa kvadrātmetrus, bet arī ļaus to ņemt līdzi uz tirdzniecības centru. Salocītā stāvoklī tā novietota bagāžniekā, atstājot vietu pirkumiem. Ceļojumos ratiņu kompaktums būs liels pluss.
Riteņi.
Riteņi ir gumijas un poliuretāna. Pirmajā gadījumā jābūt gataviem, ka riteni var izsist. Protams, problēma ir labojama – to viegli aizstāt vai piešūt. Bet ne vienmēr ir laiks, tāpēc centieties sekot līdzi ceļam, īpaši, ja tā ir sliktā stāvoklī. Poliuretāna riteņi ir praktiski neiespējami, bet ar laiku tiem ir jātiek galā.
Atsevišķi jārunā par riteņu lielumu – tas ietekmē manevru. Ja tie ir mazi, tad ir vieglāk kontrolēt ratiņus. Bet tas ir tikai tad, ja jūs dodaties uz autostāvvietu vai tikai pa labu asfaltu.
Kādu ratiņu izvēlēties jaundzimušajam, ja potenciālais maršruts pastaigām pa grambainiem ceļiem vai bruģi? Šādos gadījumos labāk pievērst uzmanību modelim ar lieliem riteņiem. Ar tiem, starp citu, būs vieglāk translācijas un sniega laikapstākļos.
Turklāt bērnu ratiņi ar platiem riteņiem ir noturīgāki.
Mūsdienās sastopami modeļi ar tā saucamajiem “peldošiem” riteņiem – tie pagriežas par 180 grādiem, kas ir ļoti ērti. Taču noteikti jābūt klāt riteņu fiksatoram.
Atsevišķi jāsaka par nolietojumu. Viņa “nogludina” mazajam ceļa nelīdzenumam un pat ļauj kāpt lejā pa kāpnēm, kad viņš ir ratiņos.
Rokturis.
Ratiņi bērniem visbiežāk ir aprīkoti ar vienu horizontālu rokturi, kam ir taisna vai izliekta forma.
Daži modeļi paredz regulāciju augstumā, kas ir ērti, ja ar bērnu vēlas pastaigāties tētis. Ja viņš ir augstāks par mammu, tad viņam nevajadzēs noliekties, lai noregulētu pildspalvu vai mainītu tās slīpumu.
Labi, kad pildspalva ir pārgriezta. Šādi ratiņu modeļi ļauj bērnu vest ne tikai uz sevi, bet arī pa kustības gaitu.
Aksesuāri.
Īpaša uzmanība jāpievērš tādai detaļai kā kapuce. Tai jābūt viegli salasāmai un salasāmai. Vasaras pastaigām ir labi, ja tam būs ventilācijas lodziņš no tīkliņa. Arī vasaras laikam vajadzēs moskītu tīkliņu, kas pasargās mazuli no kukaiņiem un moskītiem, ja jūs pastaigājaties vakarā vai meža zonā.
Neaizvietojama lieta ir lietusgāze. Viņš parasti piestiprina kapuci pie ratiņiem un tās apakšējā borta lietainā vai sniegotā laikā. Ieteicams izvēlēties caurspīdīgus modeļus, lai bērns varētu apgūt apkārtējo pasauli.
Aukstajā laikā būs ļoti daudz uzmavas roku. Viņa turas pie ratiņu roktura un sasilda rokas labāk nekā vissiltākie dūraiņi.
Mammas somas klātbūtne ļauj uz ielas ņemt visu nepieciešamo, no mitrajām salvetēm un nomainātajiem pamperiem un beidzot ar ēdināšanas pudelēm.
Ja komplektā ar iepatikušos ratiņu nav tā vai cita aksesuāra, tad nav vērts uztraukties – to var iegādāties atsevišķi.
Bērnu ratiņu modeļi.
Mūsdienu ratiņi bieži nēsā universālu raksturu un savieno dažādas funkcijas. Ir sastopami šādi modeļi:
Bērnu rati 2 in 1 – kulba + autokrēsls;
Bērnu rati 2 in 1 – kulba + atpūtas bloks;
Bērnu rati 3 in 1 – kulba + atpūtas bloks + autokrēsls.
Sporta ratiņi;
klasiskie kulbu rati;
pastaigu rati;
Universālie bērnu rati;
kulbu rati;
kulbu ratiņi;
sēžamie rati;
guļamie rati;
Kā izvēlēties bērnu ratiņus vasarā?
Vasaras pastaigas atšķiras ar ilgumu, tāpēc ir svarīgi, lai ratiņi būtu viegli un nesagādātu neērtības izmantošanā. Vēlams, lai pildspalva būtu viena. Mamma var ar vienu roku ripināt ratiņus, bet otru turēt kafijas vai kafijas krūzītē.
Vasaras ratiņi jaundzimušajiem
katrā komplektā noteikti jābūt moskītu tīklam. Viņa pasargās mazuli no kukaiņiem un moskītiem, ja jūs pastaigāsieties vakarā vai meža zonā.
Īpaša uzmanība jāpievērš tādai detaļai kā kapuce. Tai jābūt viegli salasāmai un salasāmai. Vasaras pastaigām ir labi, ja tam būs ventilācijas lodziņš no tīkliņa.
Kā izvēlēties bērnu ratiņus ziemā?
Vēlams, lai modelis būtu augstāks. Ja vasarā bērnam ir minimālais apģērbs, tad ziemā viņu uzģērbs siltā kombinezonā, ietīs seglos vai segā. Tāpēc pārliecinieties, vai
ziemas ratiņi jaundzimušajam
ir ietilpīgs, lai jūsu bērns nebūtu cieši.
Kā aksesuāriem ir ērti izmantot siltu apmetni un roku uzmavu, kas sasilda mammu pastaigā.
Neaizvietojama lieta kļūs par lietusmēteli. Viņš parasti piestiprina kapuci pie ratiņiem un tās apakšējā borta lietainā vai sniegotā laikā. Ieteicams izvēlēties caurspīdīgus modeļus, lai bērns varētu apgūt apkārtējo pasauli.
Kā redzat,
izvēlēties zīdaiņa ratiņus
prasa nopietnu pieeju. Ņemiet vērā visas nianses un nekautrējieties vērsties pie konsultantiem, kuri pastāstīs, kā pareizi izvēlēties bērnu ratiņus, ja jums ir jautājumi par iepatikušās modeļa funkcionalitāti.
Tāpat neaizmirstiet lasīt atsauksmes – bieži vien tās palīdz identificēties ar izvēli.

 

 

KONTAKTI:

"Bērnu ratiņu veikals" Tel. +371 29566905

1. RĪGA. KATLAKALNA 13 (2 STĀVS) PĻAVNIEKI LV-1073 TC. EKSI

Kontakti:

Bērnu ratiņu veikals Tel. +371 29566905

RĪGA. Lubānas 78 ( Katlakalna 13 -vecais adreses nosaukums) 2 Stāvs Pļavnieki LV-1073 ,T.C EKSI. MĒS STRĀDĀJAM

03-04/05- MĒS STRĀDĀJAM 12.00-15.00

 DARBA LAIKS: Pd.-Pt. 12.00 - 18.00 S. 11.00 - 16.00 Sv.-


Copyright © 2021 Bērnu ratiņu veikals BERNURATINI.LV All Rights Reserved.Designed by www.moduss-lat.lv